Parada Konstytucji 3-go Maja

Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie serdecznie zaprasza uczniów oraz Rodziców do uczestnictwa w Paradzie Konstytucji 3-go Maja

Parada przejdzie ulicą Columbus Drive. Będzie to już 126ta parada polskiej Konstytucji 3-cio Majowej w Chicago i odbędzie się w sobotę w dniu 6-go maja b.r. Zbiórka będzie na parkingu szkoły o godzinie 9:00 rano, skąd na paradę przejedziemy wynajętymi autobusami. Uczniowie mają przejazd za darmo, zaś dorośli płacą za przejazd symboliczne 5 $. Prosimy o ubranie uczniów w nasze szkolne podkoszulki lub ubiory w barwach narodowych, a także zaopatrzenie się w dodatki (n.p. czapeczki, szaliki) w narodowych kolorach. Komitet Rodzicielski posiada do nabycia szkolne podkoszulki,które będzie można kupić 29 kwietnia w kafeterii szkoły.

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy.

PRZYPOMINAMY, ŻE TEGO DNIA NIE MA SZKOŁY POLSKIEJ ORAZ RELIGII – WSZYSCY TEGO DNIA IDZIEMY NA PARADĘ REPREZENTOWAĆ NASZĄ SZKOŁĘ!

W paradzie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Dzieci uczęszczające do przedszkola i zerówki muszą być pod opieką swoich rodziców lub opiekunów. Uczniowie wyjeżdżający na paradę bez rodziców proszeni są o przniesienie pozwolenia na wyjazd. Wypełnione pozwolenia prosimy wręczyć do wychowawcy przed wyjazdem. Uczniowie, którzy nie przyniosą wypełninych przez rodziców pozwoleń, nie będą mogli uczestniczyć w wyjeździe. PARADA informacja 2017

KOMITET RODZICIELSKI

DYREKTOR SZKOŁY WRAZ Z GRONEM PEDAGOGICZNYM

Leave a Reply

(Maximum characters: 200)

You have characters left.