30 września: rano – brak parkingu

W związku z HOMECOMING w szkole Św. Juliany PARKING nie będzie dostępny w godzinach porannych. Prosimy o korzystanie z wejścia od ulicy Osceola. Rodzice proszeni są o doprowadzanie dzieci do wejścia przy ulicy Osceola. Będzie można podjechać i wysadzić dziecko z auta w pobliżu wejścia. Przy drzwiach obecni będą dyżurni dbający o bezpieczeństwo dzieci. WSZYSTKICH RODZICÓW – KIEROWCÓW PROSIMY O WJAZD Z ULICY TOUHY W ULICĘ OSCEOLA, ABY UTRZYMAĆ JEDNOKIERUNKOWY PRZEPŁYW SAMOCHODÓW!!!
Aby uniknąć spóźnienia się na zajęcia szkolne prosimy o wcześniejsze przybywanie w tym dniu do szkoły. Pomoże to również uniknąć niepotrzebnych irytacji z powodu tej niedogodności.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ.
Dyrektor

Leave a Reply

(Maximum characters: 200)

You have characters left.