Aktualności:

Harmonogram: LUTY

3 –   ZEBRANIE RODZICÓW, komitetu i trójek klasowych        (kafeteria), WYWIADÓWKA w klasach – oceny na   półrocze, regularne zajecia

10 –   regularne zajecia, ZABAWA KARNAWAŁOWA dla klas   najmłodszych (3- latki – 2 klasa)

17 –   regularne zajecia

24 –   regularne zajęcia

27 stycznia – nie ma zajęć lekcyjnych

Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

Przypominam że w dniu 27 stycznia b.r. nie ma zajęć lekcyjnych oraz religii w związku z “Open house” w szkole Św. Juliany.
Następne zajęcia odbędą się 3 lutego.

Z poważaniem,
Agnieszka Trzupek

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Witamy serdecznie,

Nasza szkola rowniez wspomaga WOŚP !  Juz jutro 13 stycznia 2018r w naszej szkole beda wolontariusze WOŚP ze skarbonkami. Pomozmy i my tez wrzucajac drobniaki do skarbonki !!!!!

Dziekujemy,

Komitet Rodzicielski

Harmonogram: Styczeń

6 – ZEBRANIE RODZICÓW, komitetu i trójek klasowych (kafeteria),- regularne zajecia

13 – regularne zajecia

20 – regularne zajecia

27- NIE MA ZAJĘĆ OPEN HOUSE w ST. JULIANA

Podziekowania i zyczenia

Szanowni Rodzice,

Grudzień w naszej szkole to nie tylko czas wszelkich podsumowań i bilansów. To także czas wypełniony wieloma ciekawymi wydarzeniami. Jak co roku zapraszamy Wszystkich na przedstawienie jasełkowe, które w tym roku nosi tytuł “Szopaka Krakowska”. Rozpoczęcie 16 grudnia o o godzinie 10:00 rano w sali gimnastycznej.
Towarzyszyć mu bedzie kiermasz bożonarodzeniowy oraz klasowe spotakania wiegilijne na które wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do kafeterii po zakończeniu przedstawienia.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Polskiej Szkoly im. Marii Sklodowskiej-Curie
11 listopada i akcja #likePolska

Przyłącz się z nami do celebracji Święta Niepodległości. Zrób to indywidulanie, ze swoją klasą lub całą społecznością Polskiej Szkoły im Marii Skłodowskiej-Curie. 11 listopada będzie przeprowdzana akcja #likePolska. Projekt ma na celu pokazanie za co cenimy Polskę, dlaczego uważamy, że Polska jest wyjątkowa. Ma on stworzyć pozytywny obraz Polski w świecie i ma zjednoczyć Polaków w dniu Święta Niepodległości. Wykorzystaj zdjęcia z wakacji w Polsce, pokaż innym swoje ulubione miejsce w ojczyźnie twoich Rodziców i Dziadków lub miejsce, z którego pochodzą Twoje korzenie. A może Polska kojarzy Ci się z ulubioną potrawą lub celebracją świąt. Nie zapomniej 11 listopada wyślij zdjęcia lub komentarz i zamiast nudzić się podczas akademii pokaż jak współcześnie i radośnie można obchodzić święto narodowe.

Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekacja Polskiej Szkoły im. Marii Skłodowskiej-Curie

Ministerstwo Spraw Zagranicznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada organizuje kampanię w mediach społecznościowych pod hasłem #likePolska.

Zrób zdjęcie, nagraj film i 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości opublikuj wpis na Twitterze, Facebooku albo Instagramie z #likePolska.

Celem kampanii #likePolska jest zaprezentowanie wszystkiego, co w Polsce najlepsze: bogatej historii, miejsc które warto odwiedzić, kultury, tradycji, zwyczajów czy osiągnięć Polaków. Możliwości są nieograniczone, każdy może podzielić się swoją ulubioną historią o Polsce. Do akcji można włączyć się z każdego miejsca na świecie, wystarczy pozytywne skojarzenie z Polską, które można przestawić w mediach społecznościowych.

Więcej szczegółów na temat kampanii można znaleźć na stronie Poland.pl i profilu facebook.com/polska/oraz śledząć wpisy z hasztagiem #likePolska.

Więcej detali na: https://poland.pl/likepolska/